Kontakt oss


Roger Strand
Styreleiar
Mobil: 90 04 06 10  roger.strand@sunnfjordskisenter.no

Hallvard Nygård
Nestleiar i styret
Mobil: 95 19 05 45 h.nygard@online.no

Sturle Angedal
Driftsleiar
Mobil: 90 10 36 49 sturle.angedal@enivest.net

Terje Nordbotten
Stedfortredane driftsleiar og styremedlem
Mobil: 41 31 83 72 Terje.nordbotten@sunnfjordskisenter.no

Gina Ness Hallset
Styremedlem
Mobil: 93 28 22 34 ginabydal@gmail.com

Per Fimland
Styremedlem
Mobil: 91 38 86 38 Per.fimland@sunnfjordskisenter.no


Anne Seljeseth
Styremedlem
Mobil: 95 19 11 56 anne@firda.no


Irene Bjørndal
Styremedlem
Mobil: 41 57 34 18 irene@forde-fotball.no


Kurt Hafstad
Styremedlem
Mobil: 90 61 96 54 kurt.hafstad@live.no

Ordinære opningstider:

Måndag 18:00 - 21:00
Tysdag 18:00 - 21:00
Onsdag 18:00 - 21:00
Torsdag Trening FIL ALPIN. Stengt for publikum.
Fredag 18:00 - 21:00
Laurdag og Søndag 11:00 - 17:00

Påskeveka 11.00 - 17.00